Zapisz się do Szkoły tańca Snappy

Zapisz się do Szkoły tańca Snappy

325

Szkoła tańca Snappy w zeszłym roku odniosła znaczący sukces. Nabory zaczęły się w październiku zeszłego roku. Ten w z zasadzie krótki okres pokazał jak duże jest zapotrzebowanie i zainteresowanie tańcem ulicznym (Street Dance) w naszym mieście i okolicach. Uczniowie szkoły w ciągu roku tańczą nie tylko na zajęciach, ale wszędzie tam gdzie mają kawałek prostego podłoża i muzykę. Mogliśmy ich zobaczyć na boiskach, w kinoteatrze, a nawet na korytarzach swoich szkół. Pod koniec poprzedniego roku szkolnego Snappy połączyła siły z iławską szkołą tańca współczesnego, dzięki czemu powstał niesmowity koncert taneczny. Wydarzenie przyciagnęło pełną salę widzęw do naszego kinoteatru i to dwa razy. Spektakl zapierał dech w piersiach, wyciskał łzy i zachwycał swoim przesłaniem. Ale to nie koniec atrakcji jakie oferuje szkoła, ponieważ w wakacje odbył się tygodniowy obóz taneczny na Wyspie Sobieszewskiej, podczas którego iławscy tancerze intensywnie pracowali nad swoim stylem i umiejętnościami.

Vanil – „W tym roku chcemy zaangażować jeszcze więcej młodych ludzi do poznania tej wspaniałej formy sztuki jaką jest taniec. Planujemy jeszcze więcej występować i oczywiście nabywać nowe umiejętnoźci :)”

Break Dance będzie odbywał się w poniedziałki, a Street Dance (w tym Hip Hop, Locking, Popping i MJ Style) w środy.

Osoby zainteresowane zajęciami, które jeszcze nie chodziły do Snappy, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, podczas którego będzie można się dowiedzieć więcej na temat   godzin zajęć, ich formy i ceny.

Spotkanie organizacyjne:
21 września o godzinie 17:00
Osiedlowy Domu Kultury w Iławie
ul. Skłodowskiej-Curie 26A

Oczywiście nabór będzie trwał jeszcze przez kilka tygodni, ale nawet po tym okresie szkoła Snappy nie odmawia przyjęcia nowych kursantów. Można dołączyć w każdej chwili, choć jak podkreśla Damian „Vanil” Osiakowski (założyciel szkoły), najlepiej dołączyć w przeciągu kilku najbliższych tygodni, żeby później nie miec zbyt wiele do nadrobienia 🙂

Zajęcia odbywają się także w Osiedlowym Domu Kultury.

Aktualne informacje bedą pojawiać się też na stronie www.snappy.pl i faceebooku facebook.com/snappydance