Ostróda: Policjanci zatrzymali prawo jazdy za spowodowanie wypadku

Ostróda: Policjanci zatrzymali prawo jazdy za spowodowanie wypadku

Ostróda: Policjanci zatrzymali prawo jazdy za spowodowanie wypadku.

W Ostródzie w rejonie skrzyżowania ulicy 3-Maja i Szosy Elbląskiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Kierowca audi podczas manewru skrętu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń ciała kierowca renault został przewieziony do szpitala. Policjanci 49-letniemu kierowcy audi zatrzymali prawo jazdy.

Wczoraj (12.12.2016) po godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulicy 3-Maja i Szosy Elbląskiej w Ostródzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku kierowcy renault.

W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń kierowca renault z obrażeniami ciała został  przewieziony do szpitala. W miejscu zdarzenia  wystąpiły 2 godzinne utrudnienia w ruchu drogowym.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Podczas czynności podjęli decyzję o zatrzymaniu 49-letniemu kierowcy audi prawo jazdy za rażące naruszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

źródło: KWP w Olsztynie