Co, gdzie, kiedy – 8 lipca Szynaka Day 2017

Co, gdzie, kiedy – 8 lipca Szynaka Day 2017

Co, gdzie, kiedy – 8 lipca Szynaka Day 2017.

Szynaka Meble Sp. z o.o. jest firmą, która hołduje przekonanie, że prowadzenie biznesu w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu powinno opierać się na dialogu i współpracy z interesariuszami: klientami, partnerami i pracownikami. Właściciele firmy zdają sobie sprawę z ogromnego wpływu, jaki wywierają na społeczeństwo, środowisko i gospodarkę. Bez ludzi, którzy codziennie pracują na sukces Grupy Meblowej Szynaka oraz tworzą bezpośrednie otoczenie, w którym funkcjonuje firma nie mogłaby osiągać dobrych wyników, rozwijać technologii i oferować nowych produktów.

Dlatego to właśnie dla nich po raz V organizowana jest największą w województwie impreza plenerowa Szynaka Day 2017. To niepowtarzalne wydarzenie co roku skupia w Nowym Mieście Lubawskim kilkanaście tysięcy osób, a jego rangę podkreśla plejada najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady.

Tegoroczna jej edycja będzie inauguracją wyjątkowego jubileuszu – sześćdziesięciolecia istnienia firmy, dlatego Właścicielom i Pracownikom będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą im Państwo towarzyszyć podczas Szynaka Day 2017.