21.08.2015 – FOTO – Fotorelacja z wernisażu wystawy prac dyplomowych „STĄD”

21.08.2015 – FOTO – Fotorelacja z wernisażu wystawy prac dyplomowych „STĄD”

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy prac dyplomowych „STĄD”, który odbył się w piątek w sali wystaw Iławskiego Centrum Kultury.

O autorkach prac (ickilawa.pl)

Maja Tańska
Pochodzi  z Lubawy. W 2010 roku ukończyła Liceum Plastyczne im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy i podjęła studia  na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk  w Gdańsku , w 2013 roku uzyskała  tytuł licencjata, a w bieżącym roku  tytuł magistra sztuk z dziedziny grafiki.
Inspirują ją prace Arthura Rackhama, Franciszka Starowieyskiego, Gustava Dore, Hansa Gigera, Paula Kidby’ego i Hokusai.

Magdalena Mehrwald
Pochodzi z Lubawy . Po ukończeniu szkoły średniej w Lubawskim liceum podjęła studia na Wydziale Architektury na Politechnice Gdańskiej, które ukończyła w 2014 roku zdobywając  tytuł magistra inżyniera architekta. W 2012 roku postanowiła rozszerzyć swoją wiedzę na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, na kierunku Architektura Wnętrz. Drugie studia ukończyła latem bieżącego roku z tytułem licencjata sztuki. Interesują ją zagadnienia związane z projektowaniem, wzornictwem, fotografią i rękodziełem.

Sylwia Ciećko
Mieszkanka Iławy . Po ukończeniu  w 2012 r. Liceum Ogólnokształcącego w Iławie podjęła studia na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W bieżącym roku ukończyła studia licencjackie I stopnia  z zakresu  projektowania graficznego.

Wystawę można oglądać do 8 września.

Fotorelacja oraz wkrótce relacja wideo z wernisażu tylko na stronach Iławskiej Telewizji Internetowej www.ilawatv.pl.

Foto: W.S. (www.amrbartosz.pl)