09.01.2016 – FOTO – Fotorelacja z ostródzkiego turnieju Don Bosco Cup –...

09.01.2016 – FOTO – Fotorelacja z ostródzkiego turnieju Don Bosco Cup – rocznik 2004

Turniej został rozegrany w sobotę w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

MKS Jeziorany w finale pokonali, po rzutach karnych, rówieśników z GKS Wikielec.

Podium uzupełniły Korki Biskupiec, które w meczu o brąz pokonały Żuri Football Olsztyn.
Zespół Don Bosco Ostróda zajął 6. miejsce, a Sokół Ostróda sklasyfikowany został na 9. pozycji.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju z 13 bramkami na koncie został Maddox Sobociński z GKS Wikielec.

Najlepszym bramkarzem uznano Seweryna Żuławskiego z MKS Jeziorany.

Fotorelacja oraz wkrótce relacja wideo z meczów finałowych tylko na stronach Iławskiej Telewizji Internetowej www.ilawatv.pl od Portalu Informacyjnego www.wm24.info.

Fotografie w lepszej jakości oraz film wideo z turnieju będzie dostępny już w tym tygodniu na nowym Portalu Informacyjnym www.wm24.info.