01.11.2015 – Słowem Pisane – Paka24 przeniosła swoją siedzibę – co nowego?

01.11.2015 – Słowem Pisane – Paka24 przeniosła swoją siedzibę – co nowego?

CENTRUM USŁUG KURIERSKICH PAKA 24 / EPAKA IŁAWA

Po pięciu latach punkt obsługi klientów został przeniesiony z ulicy Kościuszki 3 na ulicę Jagiellończyka 16a/3 w celu znacznego polepszenia komfortu ich obsługi.

KILKANAŚCIE ZŁOTYCH ZA PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ KRAJOWĄ – CZY TO MOŻLIWE ?

PAKA 24 nie tylko nada naszą przesyłkę…  Doradzamy, pakujemy, wysyłamy  tanio!– to nasza dewiza, rozmowa z właścicielem Jarosławem Mateckim.

Co tak naprawdę kryje w sobie nazwa: PAKA24  i  EPAKA ?
Paka 24 to firma powstała w Iławie, na początku w jej ofercie były wyłącznie przesyłki kurierskie „paczkowe”, krajowe i zagraniczne, dziś to także przesyłki paletowe, organizacja transportu – spedycja krajowa i międzynarodowa. EPAKA to firma – sieć ogólnopolska, do której również należymy jako oddział Iława, jej specjalizacją od lat są właśnie przesyłki kurierskie expresowe, KRAJOWE I ZAGRANICZNE (zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej EPAKA.PL), w systemie tym każdy może założyć zlecenie odbioru przesyłki nie wychodząc z domu a kurier przybywa pod wskazany adres, wiąże się to jednak z oczekiwaniem na niego, nadając przesyłkę bezpośrednio u nas w punkcie co zajmuje dosłownie chwilę, nie ma tego problemu – kurierzy przyjeżdżają do nas po odbiory codziennie w godzinach popołudniowych.

Paka 24 oznacza także profesjonalne doradztwo, bezpieczne pakowanie, ale przede wszystkim ekspresowe wysyłanie, 24 to godziny, w  ciągu których PRZEWIDYWANY jest czas doręczeni a przesyłki do odbiorcy, większość firm kurierskich osiąga około 96 % skuteczności w tym zakresie. Nasza praca to nie tylko przyjmowanie paczek i naklejanie etykiet. Jesteśmy po to aby pomóc, doradzić i w razie potrzeby zapakować za klienta wysyłaną rzecz. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi wszystkich największych firm kurierskich takich jak: UPS, DPD, K-EX, DHL, Fedex, Raben itp. Duży wybór przewoźników pozwala nam przyjmować paczki do 70 kg i nawet do 270 cm długości. Dzięki tak rozwiniętej  współpracy z przewoźnikami obsługujemy całą Polskę oraz Unię Europejską.. Dodam jeszcze, że wszystkie wysyłane u nas paczki mogą być dodatkowo ubezpieczone.

Jeśli nasz przedmiot, rzecz jest bardzo duża, co wtedy ?
Istnieją kolejne rozwiązania, z których w naszej firmie można skorzystać. Następcą paczki kurierskiej jest przesyłka paletowa – tu wachlarz możliwości jest bardzo duży, a dopuszczalna waga sięga nawet 1200 kg. Towar odbierany jest oczywiście bezpośrednio od klienta w wyznaczonym miejscu załadunku. Dysponujemy również własną flotą aut, które mogą dostarczyć ładunek bezpośrednio również na terenie kraju oraz do państw Europejskich. Musimy dodać, że działamy również w drugą stronę – za naszym pośrednictwem można nadać przesyłkę z dowolnego miejsca w Polsce i UE i dostarczyć ją pod wskazany adres.

Wasze kolejne hasło to Organizacja Transportu, co ono oznacza ?
Tak zgadza się, ten temat daje jeszcze większe możliwości i otwiera przed klientem całą Europę dosłownie na każdą branżę. Nasze działania mają na celu jak najlepiej i jak najtaniej skojarzyć dwie strony: sprzedającego i kupującego. Dzięki naszemu doświadczeniu i narzędziom jakimi dysponujemy znajdziemy odpowiedniego przewoźnika stosownie do rodzaju i wymiarów towaru, który zrealizuje taki fracht w eksporcie czy też w imporcie do Polski.

Jesteście nie tylko dla klienta indywidualnego ale współpracujecie również z firmami?

Oczywiście, jesteśmy dla każdego, małego i dużego. Mamy kilkanaście firm, które pracują z nami od lat, mniejszych i dużych, z naszego regionu  i z głębi kraju, nie jesteśmy ograniczeni zasięgiem naszych działań,  wysyłających od kilku do kilkuset przesyłek miesięcznie, myślę, że jeśli nie były by zadowolone to nasza współpraca nie trwała by tak długo… staramy się ciągle pozyskiwać nowych klientów więc ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 Widzę tu również materiały do pakowania…

Tak, jak już wspomniałem, pomagamy zapakować przesyłany przedmiot, zabezpieczyć go, dobieramy materiały tak, aby przesyłka dojechała w nienaruszonym stanie. Dla  naszych klientów w ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju folie stretch, folie bąbelkowe, opakowania kartonowe, taśmy pakowe.

W jaki sposób można skorzystać z Waszych usług?

Po więcej szczegółów dotyczących przesyłek kurierskich zapraszam na stronę www.epaka.pl. Siedziba naszej firmy mieści się w Iławie przy ulicy Jagiellończyka 16a/3 obok sklepu meblowego. Można się do nas wybrać osobiście i nadać paczkę ale możemy wszystko załatwić przez telefon lub drogą mailową.
Chciałbym na koniec podkreślić bardzo ważną rzecz… proszę mieć na uwadze, że jesteśmy dla
każdego: począwszy od klienta który nada paczkę raz w życiu, będzie potrzebował jedną rolkę taśmy, wejdzie tylko po poradę, ale również dla osób, firm i przedsiębiorstw, które systematycznie potrzebują usług związanych z transportem wszelkiego rodzaju, w kraju i za granicą lub materiałami  do pakowania a nasz fachowy personel jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy.

KONTAKT: Dział obsługi klienta:
Przesyłki kurierskie tel. 696342244  e-mail: emila.paka24@onet.pl
Transport i spedycja krajowa i międzynarodowa: tel. 602325175  e-mail:  paka24@onet.pl

paka24a